Aruküla Tee 9, Tartu 60510

Hüdrosilinder

Hüdromanipulaatorite remont

Hüdromanipulaatorite remont

Hüdromanipulaatorite remont

Tartu Võit Metallitööd OÜ osutab teenuseid kraana-manipulaatori seadmete, kraana-manipulaatorite, hüdromanipulaatorite garantiiaegsel ja garantiijärgsel tehnilisel teenindamisel ja remontimisel

Plaanilise ennetusremondi põhiliseks liigiks on jooksev remont. See seisneb osalises demonteerimises, sõlmedes rikke kõrvaldamises ja seega edasiseks tõrgeteta ja ohutuks ekspluateerimiseks.

Teeme järgmisi kraana-manipulaatorite remonditöid:

  • Kraana-manipulaatori nool: demontaaž (montaaž), kraana-manipulaatori noole sektsioonide vahetus; noole sektsioonide väljatõmbe hüdrosilindrite remont (uue valmistamine originaali järgi); libisemisvahekute ja juhikute vahetamine. Ööside taastamine, lõtkude likvideerimine šarniirides ja libisemise pikisõlmedes.
  • Kraana-manipulaatori alusraam, torn: keevitustööd konstruktsiooni taastamiseks ja tugevdamiseks, (ülemise/alumise) libisemislaagri (puksi) vahetamine, tihendi vahetamine, uue valmistamine originaali järgi.
  • Kraana-manipulaatori tugijalad (autrigerid): hüdrosilindrite remont (uute valmistamine originaali järgi); välise kandetala ja tugijala ümbrise (kantprofiil) remont, autrigerite lukkude taastamine.
  • Kraana-manipulaatori pöördreduktor: hammasvõlli vahetamine, tigupaari taastamine, (uue valmistamine originaali järgi), kuullaagrite, tihendite, friktsiooniketaste vahetamine.
  • Manipulaatori torn (sammas): remont (uue valmistamine originaali järgi), keevitamine ülemise puksi vahetamiseks, samba vahetamine. Hüdrokollektori remont.
  • Kraana-manipulaatori noole tõstmise hüdrosilinder: hüdrosilindrite remont (ja valmistamine).
  • Samba pööramise hüdrosilindrid (remont, taastamine).
  • Kraana-manipulaatori hüdrojagaja: remont (demontaaž-montaaž, tihendite vahetamine, plunserite vahetamine, sektsioonide vahetamine, hüdrojagaja moderniseerimine).

Kraana-manipulaatori õigeaegne hooldus ja remont – see on kraana-manipulaatori efektiivse kasutamise pant. Manipulaatorite kasutamise kõrge kvaliteet ja ekspluatatsioonitingimuste range järgimine võimaldab neid kasutada kaua ilma tagavaraosade vahetamiseta ja kuluka remondita.

Statistika näitab, et kõige levinumaks kraana-manipulaatori rikkeks on juhtimise elektronsüsteemi, ohutussüsteemi, raadiojuhtimise (kui see on olemas) ülesütlemine, harvemini hüdrosüsteemi rikked.

Kõik tööd erineva keerukusega hüdromanipulaatorite remontimiseks tehakse meie poolt KVALITEETSELT JA OPERATIIVSELT!