Aruküla Tee 9, Tartu 60510

Hüdrosilinder

Hüdrosüsteemid

Hüdrosüsteemid

Hüdrosüsteemid

Tartu Võit Metallitööd OÜ toodab kompleksseid hüdrosüsteeme ja masinaid erinevatele tööstusharudele. Projekteerime, toodame, teostame autorijärelevalvet ja osaleme seadistus- ja käitamistöödes kuni täielikult rakendusvalmis seadmete üleandmiseni. Samuti teeme garantiiaegset ja -järgset teenindust.

Hüdroagregaadid

Hüdroagregaadid

Toodame seeriatena või projekteerime ja valmistame tellimisel kuni 250 kW-seid hüdroagregaate erinevate hüdrosüsteemide toiteks ja nende töö juhtimiseks.

Hüdrosilindrid

Hüdrosilindrid

Toodame hüdrosilindreid mobiilseks ja tööstuslikuks rakenduseks: ühe- või kahekordse toimega, ühe või kahe vardaga, vedrutagastusega; teleskoopilisi ja muid spetsiaalseid erineva konstruktsiooniga hüdrosilindreid.

Hüdrosüsteemi elemendid

Hüdrosüsteemi elemendid

Meie poolt toodetavate hüdrosüsteemi elementide seas on hüdroblokid ja spetsiaalsed hüdraulilised aparaadid: pöördjagajad, suure vooluhulga siiberjagajad hüdroenergeetika ettevõtetele, hüdroajami kuulkraanid, silindrid-multiplikaatorid jne.

Pressid

Pressid

Meie ettevõte valmistab hüdraulilisi vulkaniseerimispresse, universaalseid presse, betoontoodete presse, presse mööbli- ja juveelitoodete valmistamiseks, samuti pulbermaterjalidest toodete valmistamiseks.

Hüdroinstrument

Hüdroinstrument

Tartu Võit Metallitööd OÜ tegeleb hüdrauliliste tungraudade, neetimisseadmete, mutrikeerikute, vahetatava rakistusega tõmmitsate, kiviplaatide purustamise hüdrokiilude, avarii-päästeseadmete, armatuuripingutite ja muude hüdrauliliste instrumentide tootmisega.

Stendi- ja katseseadmed

Stendi- ja katseseadmed

Ettevõte Tartu Võit Metallitööd OÜ töötab välja ja toodab stendi- ja katseseadmeid erinevatele teadus- ja tööstusharudele.